5 Easy Facts About iphone xs max kılıf Described

When switching the selection in just the following pick fall down field, the articles will quickly improve Kind By:

To start off, Of course this is the awesome scenario any time you 1st open it. It can be trim, feels fantastic, and it's protective. But right after only two months of having it, the color begins to start off, Indeed it is a awesome scenario if you Initially open up it. It truly is slender, feels good, and It truly is protective. But following only 2 months of having it, the color starts to fade and peel absent. And this was just from using in and out of my pocket! It is not like I'm dragging it along concrete. I am referring to delicate outfits. I went into the apple retailer and the genius bar informed me This is often typical, and that the case is doing its task of "preserving the phone.

Akrilik paneller yüzey yapısı itibari ile bakteri oluşumunu decrease eden, pürüzsüz yüzey görünümü ve parlaklığı, çizilme mukavemetinin yüksek olması, yüzey renginde sararma ve solma görülmemesi, imalat sürecinde sorun oluşturmaması gibi birçOkay özelliği sayesinde dekorasyon ve tasarım dünyasının yanı sıra mobilya sektöründe tercih edilen bir üründür.

360 Derece Tam Korumalı KılıfSitemizde rengarenk ve kaliteli website sert plastik malzemeden üretilmiş benzerlerinin aksine 360 derece tam korumalı telefon kılıfileı, telefonunuzun ön kısmını ve arka kısmını tamamen kaplar ve tam koruma sağlar. Bu harika kılıf modellerinin ismindeki 360 bunu ifade etmek için k..

adrestesiniz. Alışveriş kolaylıklarını ise yazımızın devamında görebilirsiniz. Samsung telefon sahiplerinin

Sipariş verdiğiniz kılıfları kredi kartı veya kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle teslim alabilirsiniz.

360 Derece Tam Korumalı KılıfSitemizde rengarenk ve kaliteli sert plastik malzemeden üretilmiş benzerlerinin aksine 360 derece tam korumalı telefon kılıfileı, telefonunuzun ön kısmını ve arka kısmını tamamen kaplar ve tam koruma sağlar. Bu harika kılıf modellerinin ismindeki 360 bunu ifade etmek için k..

Temmuz ayında piyasaya çıkan ve orta phase bir cihaz olan Xiaomi Mi A2 modeli, yüksek konforu ve şık görünüşü ile oldukça dikkat çeken bir product.

/platformAlbum #activityAlbum /activityAlbum #attributeTag #attrTags #attributeValues title /attributeValues /attrTags /attributeTag #searchTag #tags name /tags /searchTag

Bu internet site Ticimax® Gelişmiş E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır. Kapat Web Explorer tarayıcısının nine.0 ve daha eski sürümlerini desteklememekteyiz. Website sitemizi doğru görüntüleyebilmek için tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz,

Tarafımızdan here alacağınız tüm telefon aksesuarları orijinal olmakla birlikte telefonlarınız ile tam uyum içerisinde geliştirilmiş olan, kullanımı olumsuz şekilde etkilemeyecek ürünlerdir.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

bu özel ürünleri sevdikleriniz ile buluşturabilirsiniz. Hediye paketi konusunu dert etmenize gerek yok.

A hugely sensitive strain sensor that enhances the rate of fingerprint recognition. When unlocking, In addition, it vibrates the finger to complete the unlocking working experience.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *